SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne rrugen Bajram Kelmendi
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
98638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 105m2 - me tri dhoma gjumi dhe dy banjo, kati VII.


Cmimi 1300 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »