SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes ne Prishtine deri 70m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
ID e produktit :
98698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese ne Prishtine ne lagjet : Bregu i diellit,Lagje te Spitalit, Kalabri,Dragodan,Tophane , mbrapa teatrit,
banesa duhet te kete kete renditje: nje dhome gjumi,salon,kuzhine,banjo, dhe duhet te jete deri ne katin e 4

ofertat mund ti dergoni ne email: grandimpex@hotmail.com apo thirrni ne tel: 044358416 (viber) , 049752811
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »