SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENTISHT leshojm lokalin me qire
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
ID e produktit :
98701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm lokalin me qire si dhe shesim gjith iventarin complet me gjera ushqimore, eshte i gateshem per te ja filluar punes. Vetem gjera ushqimore jan 1, 500 euro si dhe 1,900 euro jap iventarin.

Iventari, dy friza te akulloreve, dy frigorifera per pije

Lokali gjindet shume afer shkolles fillore Pavarsija, kushtet jan shume te mira per lokal.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Prishtinë
044377778
Muharrem Fejza, Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »