SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitja
Çmimi :
€198,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
98710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje ne veternik mbrapa gorenjes,Shtepia posedon se bashku me oborr 5.5 ari .Shtepia eshte 220 m2.Kati i pare sallon me kuzhin dhe banjo,kati i dyt eshte 3 dhoma gjumi dhe nje dhom pune banjo,garazh teras te madhe nxemje qendrore me pelet uj 24 ore ....Shtepia shitet e mobiluar!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
049490050
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »