SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa ekstra e mobiluar 115m2 me qira ne lagjen Kalabria.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
98765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 115m2 me qira ne lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne aktin e trete, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, banjo,wc dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 450euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »