SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Gjilan (Kodi 104/15)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
98792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne Gjilan,shtepia esht me dy hymje,ne katin perdhes esht podrum ku esht i rregullum ka po ashtu nje banjo,ndersa ne katin e par gjenden nje sallon,nje kuzhin dhe nje banjo dhe nje terras ndersa ne katin e dyt gjenden tri dhoma gjumi.dhe nje banjo,po ashtu mbi katin dyt e gjith hapsira esht terras,po ashtu ka edhe nje garazhd. edhe hyra tjeter e shtepis esht po ne ket plaan ka podrum ka nje sallon,tri dhoma gjumi,tri banjo dy terras dhe nje garazhd,shtepia esht afer qyteti esht nje shtepi moderne ku i plocon gjitha kushtet per nje banim dhe per nje jet sa me te mir,
Na kontakton ne keta nr;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
ju mirpresim Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »