SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpalljet Shtepia ne Gjilan (Kodi 103/15)
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
98795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne Gjilan,esht 80m2,ka nje sallon,dy dhoma gjumi,nje kuzhin,nje banjo, nje garazhd,nje Terras,shtepia esht ndertuar 2002,dhe esht ne renovim e siper,ka infrastruktur te plot,shtepia ka internet kanalizim dhe ujesjells.
Na kontaktoni ne keta nr tel:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne emali add jeti-shpk@hotmail.com
Ju mirpresim ne Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »