SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 57m2 me qira mbrapa Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
98800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 57m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo, shpajz dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 400euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »