SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 115m2 me qira mbrapa Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
98801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 115m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, dy terasa, banjo, wc dhe nje shpajz.
Banesa eshte tersisht e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »