SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Gjilan (Kodi 110/15)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
98802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan,afer lagjes luli 93-,esht nje shtepi moderne, dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 3 kat,ne katin -perdhes- esht nje podrum i cili esht i rregullum dhe mund te shfrytzohet edhe si dhom dite, po ashtu esht edhe nje banjo,ndersa ne katin e-par-,gjenden nje sallon nje kuzhin,nje banjo,nje shpajz dhe nje terras.dhe ne katin e- dyt- jan kater dhoma gjumi,nje banjo dhe nje terras.Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim..Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »