SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepite ne Gjilan ( Kodi 113)
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
98805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepit ne shitje gjenden ne Gjilan,jane dy shtepija te dyjat jane ne gjendje te banushem.
Renditja: shtepija-1- esht dy kat,ne katin e par ka nje lokal qe mund te perdor ose te leshohet me qera ku ka nje hapsir prej24m2,esht ne gjendje te mir per perdorim.po ashtu esht edhe nje banjo,nje terras,nderrsa ne katin e dyt jan nje dhom e ndejes dhe nje dhom gjumi.
Renditja Shtepia-2- esht dy kat,mirpo kati i par nuk eshte i rregullum, dhe posedon nje sallon,nje dhom gjumi dhe nje banjo, ndersa kati i dyt esht ne gjendje te banushme,ku ka nje sallon,dhe dy dhoma gjumi dhe nje banjo,qmimi sipas marrveshje.po ashtu mund te behet ndrrim me ndonje trull apo ndonje shtepi tjeter.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim-Agjensioni JETI SHPK.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »