SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne Gjilan (Kodi 112)
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:58
Madhësia :
1414 m²
ID e produktit :
98809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ne shitje gjendet ne Livoq te ult,te Gjilanit esht 14,14ari,esht tok ku mund ta perdorni per ndertim ose per buqesi,po ashtu posedon edhe kanalizim,esht nje vend mjaft i mir dhe ka nje ambijent te paster
Na kontaktoni ne keta nr te tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email; jeti-shpk@hotmail.com.
Agjensioni per patundshmeri JETI SHPK,ben shitjen blerjen,dhe ndermjeson ne shitblerjen e patundeshmeris,si psh, Shtepive,Banesav,Lokalev,Tokav,Qerave etj. ne mund te ju bejm zgjidhje,Agjensioni Jeti Shpk.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »