SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
11ari toke ne Gjilan (Kodi 114/15)
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
98817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ''Jeti'' sh.p.k ka ne shitje urgjentisht token e cila gjendet ne Livoq te ulet , ku ka 11ari dhe gjendet vetem 50m larg shkolles.
Qmimi eshte 7000 euro per 1 ari
Per ma shum mund te na informoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »