SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 111m2 në katin e parë, në Bregun e Diellit
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
98821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 95m2, banim dhe 16m2 ballkon në katin e parë, ndërtim i Famis-Co, ne Bregun e Diellit, përballë banesave të Bardha. Banesa është ndërtim i ri e gatshme dhe ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- toalet
- koridor
- ballkon i madh
Objekti ka ujë 24 orë, parking të mjaftushëm, ashensor modern.
Qmimi është 65.000 euro,

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »