SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Ka per shitje shtepin dhe 7.60ari ne BANJE TE PEJES Shtepia nodhet ne lagjen me urbanistike e me te buku
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
98866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP
Ka per shitje shtepin dhe 7.60ari ne BANJE TE PEJES
Shtepia nodhet ne lagjen me urbanistike e me te bukur ku ka nje infrastruktur te plot me Uj, Kanalizim, Tel, Kabllovik, Rrug te Asfalltuar,
vet fjla lagjeja e Doktorave . lagja me bukur ne Banje te Pejs
Shtepija ka ket renditje
Pllac 7.60ari.
Shtepija esht 2 kat banushme.
Shtepija ka Podrum.
Shtepija ka nen kulem .
Shtepija esht ndertim i ri
Shtepija ka Qimin 80000 mi euro {Diskutushem}
Shtepija ka vendosur nje kulem shum te persosur me shum perkushmeri e me shum izolim cilesor dhe vendosur qe 1 vit .
Andaj ju qe deshironi te keni ne shtepi ne Banje te Pejes me siperfaqe te mjaftushme e me nje shtepi me stil e me plan shum te bukur urdheroni dhe binduni dhe vet.
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »