SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap katin me qera
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
98893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap dy kate te shtepis njera 85m2 dhe 55m2 jane sistem banesor ka nxemje qendrore shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shefqet
044 111 238
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »