SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament me qera - Qafa
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
98894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament konfor, ndricim të mirë, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë te ndejes-sallon ,1 kuzhinë, 2 banjo , ballkon. Apartament në qendër të Prishtinës , në një ndërtesë 5 kateshe ne lagje të qetë në Qafa. Apartamenti eshte i mobiluar .
550 / muaj , depozitë të sigurisë 1 muaj . Komunalite nuk përfshihen .

Detaje të tjera :
· Hyrja kryesore e siguruar –qasje me kartele
· Kati 3 _ ashensor i funksional
· Kuzhina mobiluar plotësisht ( makine per larje te eneve , mikro vale, shporet me pllake te rrafshte )
· Air Kondicioner ne te gjitha dhomat
· Ngrohje qendrore dhe kamin
· 24 orë furnizimi me energji elektrike
· 24 orë furnizim me ujë
· Garage dispozicion + 50EUR në muaj
Informata rreth publikuesit
Burbuqe
Pristina
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »