SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qira ne Taslixhe
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
ID e produktit :
9890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne rrugen Abdyl Rama ne Taslixhe 3. Ajo ka 300 m 2 dhe eshte ne 3 nivele, ajo ka dy dhoma dite, pese dhoma gjumi, nji kuzhine, dy banjo, tre ballkona, kopesht, depo ushqimore. Cmimi 600 euro i negociushem per familje.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »