SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Urgjent Shitet Banesa me 65 m2)182/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
98925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent Shitet Banesa me 65 m2 ne Rr.Ahmet Kaqiku me pamje shum te bukur perball Stacionit Policor

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
045 550 032
049 605 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »