SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Urgjent Shitet Objekti ne Qender)74/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:11
ID e produktit :
98931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Urgjent Shitet Objekt me 6 Lokale dhe 3 kat banim Lidhet me 2 Rruge Deshmoret e Kombit dhe 12 Qershori

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
045 550 032
049 605 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »