SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera (qira) 110 m2, Prishtine (Qender), rruga B (Lagjja e Spitalit - Mati 1)..
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
98960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, e cila gjendet ne lagjen e spitalit (mati 1), rruga B, ne ndertesen ku ndodhet "International Hopsital Medicine", apo ne ndertesen ngjitur me "FIveStar FItness".
Banesa gjendet ne katin e 7, me pamje nga qyteti.
Siperfaqja 110 metra katror.
Pershkrimi i baneses: Kur hyn ne banese, ne anen e majte eshte dhoma e dites, e cila ka nje ballkon. Pastaj eshte dhoma e planifikuar per kuzhine, e cila po ashtu ka ballkon. Jane 2 dhoma te planifikuara per fjetje. 1 banjo, 1 shpajz, dhe nje toalet.
Pra, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet, 1 shpajz.
Per momentin banesa eshte e pamobiluar, mirepo i bisedojme kushtet permes telefonit. Per shkak te limitit, nuk mundem te ngarkoj me shume se 8 foto ne website.

Per me shume informata (ose me shume fotografi), me kontaktoni ne keta numra (kam edhe Viber): +386 49 300 131

Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
Diamant
Prishtinë
049 300 131
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »