SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 perballe "Sllovenia Sport"-it
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
99020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 perballe "Sllovenia Sport"-it, banesa eshte ne katin e pare , ka kete renditje: dhome dite, kuzhine te vecante, dhome gjumi, banjo, dy ballkone. Ka pamje ne te dy anet e objektit ,lindje dhe perendim. Cmimi eshte 150.000 euro. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »