SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj dhoma me qera
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
ID e produktit :
99037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj dhoma me qera ne lagjen Tophane banesa ka 4 dhoma gjumi 2 banjo si dhe sallonin me kuzhin qmim 60 me shpenzime

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatime
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »