SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
99056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent shtepia luksoze ne lagjen Emshir, 500m nga Hotel Garden, 360m2, nje sallon, kuzhine, 7 dhoma gjumi, paradhome, 2 terasa(nje 8x4 dhe nje e vogel), kopsht super te rregulluar, 5 ari truall. Tel: 045563433, 045563435, 044258686
Informata rreth publikuesit
Idi
Prishtinë
044000111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »