SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 2 dhe 3 dhomeshe, ne lagjen Tophane
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
9906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat 2 dhe 3 dhomeshe, ne lagjen Tophane.
Tipet e banesave janë :
– 51.90 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 1 dhome e fjetjes,
banjo, ballkon)
– 65.89 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 1 dhome e fjetjes,
banjo, ballkon)
– 73.29 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,
banjo, ballkon)
– 79.92 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,
banjo, ballkon)
– 92.46 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma te fjetjes,
banjo, wc, depo, ballkon)
Garazha, qmimi 6000 euro.
Qmimi eshte 850 euro per m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »