SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP Ka per shitje 3 Pllaca ne VITOMERIC 100m mbi rreth rrotullimin e shkolles Ekonomike ne derjetim Radafcit
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
99078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
Ka per shitje 3 Pllaca ne VITOMERIC 100m mbi rreth rrotullimin e shkolles Ekonomike ne derjetim Radafcit
Pllaci nr -1- Ka 17.ari Qmimi 5mi ero per ari
Pllaci nr- 2- Ka 7.ari Qmimi 4500 ero per ari
Pllaci nr -3- Ka 6 ari Qmimi 5500 ero per ari
Pllacat { TROJET } Posedojn Rrug , Uj, Kanalizim, Tel, leje Ndertimi .
te gjith jan afer njeri me tjetrin ndarje tjera per pos kesja Gjendje katastrale qe esht nuk bejm.
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »