SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP Shet Pllacin nga 5 Ari vetem 25mi euro
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
99089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
Shet Pllacin nga 5 Ari vetem 25mi euro
pron shqiptare perkthimi i me nje hershem
pllaci ka uj, kanalizim. rrym tel . leje per ndertim andaj ju qe deshironi nje pllac me 5 ari me vetem 25 mi euro na kontaktoni sa me par .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »