SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI vetem 3000 dhe 3300 euro ari ne Pej Agjencioni per patundshmeri AGENCY HOME VIP ka per shitje 8pllaca {troje} Vetem 500 m nga rrethi i shkolles
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
99093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI vetem 3000 dhe 3300 euro ari ne Pej
Agjencioni per patundshmeri AGENCY HOME VIP ka per shitje 8pllaca {troje} Vetem 500 m nga rrethi i shkolles ekonomike ne drejtim te Rozhajes.
Trrolli i par 3 Ari
Trrolli i Dyt 6 Ari
Trrolli i Tret 15 Ari
Trolli i Katert 17Ari
Ndersa pak me ndaras kemi dhe nje trull me 5 Ari
Po ashut kemi dhe me ka 20 ari e me shum Andaj ju qe doni te keni ne posedim keto Parcella urdheroni te ne Perkethimi i me nje hershem .
Parcellat kan infrastruktur plot Uj, Rrym Rrug.

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »