SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen me qira ne hyrje te Fushe Kosoves
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
99108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e mobiluar e gatshme per banim, ndodhet perball PetrolCompany ne hyrje te Fushe Kosoves. banesa ka dy dhoma, gjithsej 64 m2. ne chmim hyn edhe mirembajtja e hyrjes si dhe rryma dhe lifti.
Per me teper mund ta shihni ne foto.
Informata rreth publikuesit
arko4life
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »