SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje (Kodi 111/15)
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, rr. Agim Ramadani nr 18-,esht nje shtepi moderne, dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 3 kat,ne katin –pare gjenden nje sallon nje kuzhin, nje dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz dhe nje terras, ne katin e- dyt- 3 dhoma gjumi 1 kuzhine 1banjo 1 terrase .Kati e tret 4 dhoma gjumi 1 banjo .Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim..Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »