SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje(Kodi 115/15)
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
99137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne lagjen Kodra e Deshmorve ne Gjilan 3.95 ari shtepi eshte e banushme dhe eshte 2 kat i ka 1 sallon ,2 kuzhina ,2 banjo, 3 dhoma gjumi

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »