SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Gjilan (Kodi 117)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:41
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
99139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk ka neshitje banesen ne gjilan banesa gjendet te market Drini. Banesa eshte ne katin 3 dhe ka siperfaqe prej 93.25m2 banesa eshte e pa banueshme.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »