SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat te Premium 1 - Premium2 ( Kodi 119)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:02
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.p ka ne shitje dy banesa ne Gjilan banesat kan keto siperfaqe:
Banesa (te premium1) eshte ne katin 6 dhe ka siperfaqe prej 82m2 banesa eshte e pabanueshme Banesa (te premium 2) eshte ne katin 1 dhe ka siperfaqe prej 65m2 banesa eshte e pabanueshme
Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim.! Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »