SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Fushe Kosove (Kodi:125/15)
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
ID e produktit :
99143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Fushe Kosove afer stacionit te trenit. Ne kete hapesire te shtepise ka 3.5 ari ku e gjithe siperfaqja e shtepise eshte 270m2.
Shtepia eshte 3 kateshe ku secili kat ka hymjen e vet.
Shtepia ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine;
2.Gjashte dhoma gjumi;
3.Tre banjo;
4.Dy ballkona.
Duke mos harruar te cekim qe shtepia eshte e pamobiluar.
Qmimi i fundit 50.000 euro
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »