SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa prej 97m2 ne Fushe Kosove (Kodi 126/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
99144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove (afer ambullantes) me siperfaqe prej 97m2 ,kati 2
eshte ndertim i ri banesa posedon: Sallon me kuzhine ,2dhome gjumi, 2banjo dhe 2 terasa
uje 24/h dhe podrum
eshte ne gjendje te rregullt per banim komplet e mobiluar

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »