SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Prishtine(Kodi 139/15)
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje shtepin eshte 3 kate plus kati perdhes shtepia ka siperfaqe prej 525m2. po ashtu shtepia eshte e banueshme shtepia posedon te gjitha sendet elemntare ka, uje, rrym ,internet, nxemje qendrore,oxhak,ujesjells kanalizim.


Qmimi me marrveshje

Shtepia posedon kete renditje:

KATI I

1 Sallon me Kuzhine
1 Banjo

KATI II

1 Sallon
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terrasa

KATI III

1 Sallon
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terrasa

Per veq ketyre shtepia posedon edhe nxemje qendrore(me Naft Rrym edhe Dru) posedon dhe dy depo Njera Depo ushqimore tjetra mund te shfrytzohet per dru ,ka gjithashtu edhe Ujesjellsin keto gjenden ne katin perdhese
Ne nje pjes te veqant posedon edhe dy Zyre 1Banjo te cilat kan hyrje te veqant
Ne oborr perpos gjelbrimit gjendet pjesa qe eshte e posqame me gjitha paisjet e nevojshme per Grill
Vlen te ceket qe perpos Mundesis se shfrytzimit per banim shtepia mund te shfrytzohet edhe per Ndonje strehimore per femije per ndonje Kurs etj..

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »