SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qmim shume te lire(Kodi 141/15)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni ''Jeti'' sh,p,k ka ne shitje nje shtepi ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila plotson gjitha kushtet per banim,Shtepia me gjith oborr gjithsej posedon 4 ari ku vetem shtepia ka 200 m2 shtepia eshte dy katshe ne katin e pare ka nje sallon nje kuzhine Nje banjo kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe Nje banjo . Shtepia gjithashtu posedon dy terrasa dhe gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si Ujesjelles Bunar Kanalizim etje
Qmimi i shtepis sipas Marrveshjes.

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »