SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Prishtine (Kodi 146/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
99155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen ne Prishtine mbrapa Hotel Siriusit.
Banesa eshte 103m2 gjindet ne katin e 5 me
3 dhoma gjumi
1 sallon
kuzhine
shpajz
banjo dhe
terrase.

Qmimi per m2 eshte 980euro.
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649594343
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email jeti-shpk@hotmail,com Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpkJu Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »