SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa prej 70m2 ne Arberi (Kodi 147/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
99156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Arberi,banesa ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,dhe nje banjo.banesa esht e mobiluar,per me shum mund te ne shikoni edhe foto. qmimi 51.000euro i diskutushem Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

Ose email jeti-shpk@hotmail.com ose mund te na gjeni mbrama teatrit,saksisht te teb banak Tek kërkimi: shtypni jeti shpk, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Ju Mirpresim.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »