SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine (Kodi 152/15)
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
ID e produktit :
99159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen 150m² me 4 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo dhe dy balkona. Kati i - II – i banimit. Banesa gjendet ne Qender te Prishtines me lokacion mbrapa Teatrit Kombetar, afer TEB Bankes. Qmimi 160.000 pa mobilie dhe 180.000 me mobilie i diskutueshem.

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649594343
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email jeti-shpk@hotmail,com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saktesisht te Teb Banka
Ju Mirpresim ne Agjensionin - JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »