SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap shtepin me qira
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
9916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap shtepin me qira afer rezervarit ne rrugen Isa Kastrati, shtepia eshte ndertim i ri dhe ka kushte te mira per jetes..
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
Rruga isa Kastrati Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »