SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet baneas me qera ne Breg Diell(Kodi 156)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:21
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
99162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk, jep Banes me Qera te bregu i dillet.te banesat e bardha,esht ne kati e 3,esht 63m2, ka nje sallon kuzhin,1dhomi gjumi.1shpajz,1 banjo dhe nje terras,esht ne gjendje te banushme esht e rregulluar,dhe i plocon kushtet per nje jetes.

Qmimi esht 180euro ne muj
Per ma shum informata mund te na kontaktin ne keta nr; +38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

email jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »