SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera ne Prishtine (Kodi 157)
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:41
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
99166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk jep banesa me qera mbrapa teatrit Rr. Shaban Polluzha. Banesa ka siperfaqe prej67m2 eshte ne kati e 7 ka lift.Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.banesa ka edhe Garazh.

Qmimi eshte 350euro

Banesa ka kete renditje :

Sallon me Kuzhin
Dhome Gjumi
Banjo
Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »