SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne (Kodi 158/15)
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
99167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k leshon me qera banesen 94m2 ne Prishtine mrapa permendores Ibrahim Rugova.
Banesa ka 3 dhoma gjumi ,1sallon+kuzhine , 1banjo dhe 1 terrase. Banesa eshte e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet normale per jetes.
Preferohet per nderkombetar por edhe per njerz familjar te cilat jane serioz dhe te kujdesshem . Kushtet e pageses Parapagim 3-5 muaj . ne kete menyre mund te ulet edhe qmimi sipas nevojes nese paraqitet Klient serioz.

Per ma shum informata mund te na kontaktin ne keta nr;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ne email
jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »