SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje (Kodi 177/15)
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
99175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Gjilan banesa ka siperfaqe prej 91.6m2 banesa eshte ne kati e 4. Perballe Agmia Center Banesa eshte e gatshme per banim.Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
2-Dhome Gjumi
1-Banjo
2-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »