SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat 74m2 dhe 104m2 (Kodi 182)
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
ID e produktit :
99176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Fush Kosove
Kati 6 Banesa 1.eshte 74m2
2 .Dhoma gjumi
1. Sallon me kuzhine
1.Terase
Kati 6Banesa 2. Eshte 104m2
3.Dhoma gjumi
1.Sallon me kuzhine
2.Banjo
1.Spajz
1.Terase

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »