SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Prishtine (Kodi:185/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
99177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat ne Lagjen Emshir te Prishtines. Kompleksi banesore eshte i gatshem per banim dhe i ploteson te gjitha kushtet elementare, duke filluar nga ashensori e deri ne detajet e fundit per nje jete sa me te sigurte dhe komode.
Banesat jane me dimensione te ndryshme:
Banesa e pare 51m2 eshte ne katin 4;
Banesa e dyte 70m2 eshte ne katin 4;
Banesa e trete 70m2 eshte ne katin 3;
Banesa e katert 99.41m2 eshte ne katin 1;
Banesa e peste 99.41m2 eshte ne katin 7;
Banesa e gjashte 118m2 eshte ne katin 3.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »