SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 107m2 (Kodi 187/15)
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
99179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesa ne Prishtine perball Pro crediti
Banesa eshte 107m2 ne kati 1
2.Dhoma gjumi
1.Sallon me kuzhine
2.Banjo
1.Shpajz
2.Ballkana

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »