SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne Gjilan Kodi 189
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
ID e produktit :
99180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje banesat ne Gjilan te Albanika

1.Banesa me siperfaqe 85m2 eshte ne katin 2 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine, 2.Dhome Gjumi, Banjo,Shpajz.

2.Banesa me siperfaqe 89m2eshte ne katin 4 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine,2 Dhoma Gjumi, Banjo,Shpajz .

3.Banesa me siperfaqe 89m2 eshte ne katin e 4 dhe posedon kete renditje: Sallon me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Banjo,Shpajz.


4.Banesa me siperfaqe 69m2 eshte ne katin 4 dhe posedon kete renditje:Sallon me Kuzhine,1 Dhoma Gjumi, Banjo,Teras .

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »