SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Gjilan (Kodi:193/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
99184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Gjilan. Trualli ka 4.5 ari dhe gjendet ne rruge qarkore, qe shihet si favor per qdo aktivitet qe do ta shfrytezoni kete truall.
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »